Web stránky, e-shopy a aplikácie efektívne, funkčne, jednoducho...

postavené na vlastnom redakčnom systéme

Naše posledné projekty

Modul Eshop

« naspäť

Modul Eshop

Všetky bežné funkcie pre E-shop

Vernostný program a kupónové zľavy

Prepojenie s modulom pre vytváranie faktúr

Synchronizácia s Google Analytics E- Commerce

Synchronizácia s vašim skladovým hospodárstvom

Platobné brány (Trustpay, PayPal, banky...)

Prepojenie s ePodací hárok slovenskej pošty

E-shop a jeho funkcie splnia požiadavky aj pre tých náročnejších. Z ich veľkého počtu spomenieme najmä zaradenie produktu do viacerých kategórií súčasne, definovanie variácií produktu nie len pri rovnakej cene (napr. variácia: veľkosť oblečenia), ale aj pri rôznej cene (napr. variácia: notebook s OS, alebo bez). Systém vám umožní definovať si vlastné stavy objednávok. Funkciu zľavnené kupóny asi netreba bližšie opisovať. Snáď len doplníme, že kupónovú zľavu môžete nastaviť v percentách (%), alebo ako pevnú sumu. Nechýba ani vernostný kreditný systém zbierania bodov za každú objednávku. Pre vašu jednoduchšiu manipuláciu s údajmi a cenami produktov sme pre vás pripravili jednoduchý import a export produktov do formát Excel. Nezabudli sme ani na recenzie produktov a pre tých, ktorí potrebujú čísla a grafy tu máme prepojenie e-shopu s najprepracovanejším systémom štatistík od Google Analytics E- Commerce. A ak používate vlastný či už účtovný, alebo skladový softvér je možné jeho prepojenie s redakčným systémom Redcon. Stačí iba, aby váš softvér podporoval import štandardných formátov, napr. xml. Redakčný systém Redcon obsahuje podporu aj pre čiarové kódy tzv. Bar Code (ean 8, ean 13, code 11, code 39 a ďalšie).

Hľadáte pre svoje stránky vhodný redakčný systém, ale máte záujem nahliadnuť do administračného rozhrania ešte pred tým, ako sa rozhodnete?

Demo redakčného systému Redcon

Redakčný systém Redcon je vďaka svojej užívateľskej prívetivosti základom nielen veľkého počtu malých jednoduchých web stránok, ale aj rozsiahlych E-shopov pre medzinárodné organizácie.

Názory našich zákazníkov

Oceňujem prístup, rýchlosť a ochotu riešiť vzniknuté požiadavky. Poskytované služby sú na vysokej úrovni, spolupráca je bezproblémová.

Marek Havaš (http://www.e-vo.sk)